Apartamento Rosales Suites Lujo En El Centro

  • 120 μ²

Το Apartamento Rosales Suites Lujo En El Centro Μαδρίτη με 3 υπνοδωμάτια απέχει σχεδόν 2 χλμ. απόσταση από το Κάζα ντε Κάμπο και 450 μέτρα από τον σταθμό του μετρό Arguelles. Αυτό το διαμέρισμα 120 τ.μ. Έχει τη δυνατότητα να υποδεχτεί 6 άτομα.

Αυτό το διαμέρισμα έχει θέα στην πόλη και διαθέτει γκαρνταρόμπα με ρυθμιζόμενο κλιματισμό Για την άνεση των επισκεπτών στο κατάλυμα υπάρχει μπάνιο με στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες. Eπίσης, το κατάλυμα προσφέρει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Το Apartamento Rosales Suites Lujo En El Centro διαθέτει παροχές, όπως κοινόχρηστη κουζίνα, τραπεζαρία για τους επισκέπτες.

Το διαμέρισμα βρίσκεται στην εκλεκτή τοποθεσία και απέχει 500 μέτρα από τον Ναό του Ντεμπόντ, καθώς και 5 λεπτά με τα πόδια από το Μουσείο Thyssen-Bornemisza. Το Apartamento Rosales Suites Lujo En El Centro βρίσκεται κοντά στο Πάρκο Μπουέν Ρετίρο, που βρίσκεται σε απόσταση 3 χλμ. Το κατάλυμα επίσης απέχει 10 λεπτά με αυτοκίνητο από τις Λας Βέντας. Ο σταθμός τελεφερίκ Teleferico de Madrid είναι σε απόσταση 550 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Apartamento Rosales Suites Lujo En El Centro Μαδρίτη
Beautiful Apartment In A Prestigious Neighborhood Of Madrid
Τιμή μόνο για κινητά

Beautiful Apartment In A Prestigious Neighborhood Of Madrid

185 μ από το κατάλυμα
Real Encanto Para 8, Al Pie De Plaza Espana
Τιμή μόνο για κινητά

Real Encanto Para 8, Al Pie De Plaza Espana

7.7
Καλό 16 σχόλια
293 μ από το κατάλυμα
USD 1011 USD 910
ανά νύχτα
Plaza Espana Luxury Apt
Τιμή μόνο για κινητά

Plaza Espana Luxury Apt

338 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Μαδρίτης Barajas
    24 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Principe Pio Train Station
    800 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Ασφάλεια
    • Ποτό καλωσορίσματος

    Γεύματα

    • Χώροι/ Τραπέζια για Πικνίκ

    Στην κουζίνα

    • Κοινόχρηστη κουζίνα
    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Αναψυχή

    • Αίθουσα ψυχαγωγίας/ τηλεόρασης

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Χώρος ενδυμασίας
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 18:00
    Check-out: έως 11:00
    Αριθμός αδείαςES‑NRUA‑2025‑VAL‑CAST‑VT‑12345‑8‑CRU‑9876543210
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το Apartamento Rosales Suites Lujo En El Centro;
      Το Apartamento Rosales Suites Lujo En El Centro βρίσκεται κοντά σε Ναός του Ντεμπόντ.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Apartamento Rosales Suites Lujo En El Centro;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Apartamento Rosales Suites Lujo En El Centro περιλαμβάνουν Πάρκο Μπουέν Ρετίρο, Γκραν Βία καθώς και Μουσείο Τίσεν.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το Apartamento Rosales Suites Lujo En El Centro;
      Η διαμονή στο το Apartamento Rosales Suites Lujo En El Centro κοστίζει 437€.
    • Στο το Apartamento Rosales Suites Lujo En El Centro προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Apartamento Rosales Suites Lujo En El Centro περιλαμβάνουν Casa Paco και Lksa και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Διαμέρισμα έχει σύνδεση στο Διαδίκτυο;
      Ναι, διαμέρισμα προσφέρει Wi-Fi.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα;
      Αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα είναι 120 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Μαδρίτης Barajas
    24 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Principe Pio Train Station
    800 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Apartamento Rosales Suites Lujo En El Centro Μαδρίτη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο